DÁREK PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST
Narozeniny, svátek, výročí, Vánoce, Velikonoce, svatba, láska, konec školního roku, jen tak. Milujete originální dárky, které jsou jako ušité na míru milované osobě? Takové dárky jsme pro vás nyní začali připravovat. Objevte ten správný dárek pro ženu, dceru, maminku, babičku, kamarádku, paní učitelku/učitele, manžela, syna, tatínka, dědečka, bratra nebo třeba pro známé. Vybírejte z nabídky připravených dárkových kazet tu, která nejvíce vystihuje záliby vašeho blízkého. Co je na našich dárcích speciální? Z velké míry se skládají z produktů od našich českých dodavatelů. Často jsou ručně vyráběné, z přírodních materiálů a myslíme na planetu a zdravý životní styl.

Nenašli jste dárek podle Vašich představ? Můžete nám napsat na info@gaiahome.cz a vymyslíme ještě něco originálnějšího. S dárkovými balíčky začínáme a tak budeme rádi i za tipy od vás, pro koho právě nyní dárek hledáte.

Co můžete v nejbližší době očekávat? Začínáme se také více zaměřovat na naše milované muže. Ne vždy, je pro nás v běžném životě jednoduché originální dárek pro muže vymyslet, aby ho navíc i potěšil. Takže snad vám usnadníme práci a přemýšlení. Postupně budou přibývat dárky pro cyklisty, fotbalisty, celkově sportovce, pivaře, vinaře, gurmány, šéfy na grilu, a další naše specialisty 🙂