Vykouzlete útulný domov,

ze kterého budete čerpat energii

Domov je místem, které si vytváříme, abychom se zde cítili příjemně a pohodlně. Jak se říká, teplo domova. Pro každého může teplo domova znamenat něco trošku jiného. Spokojenou rodinu, šťastné děti, dobré jídlo, opravdové teplo sálající z krbu, příjemně vyzdobené prostředí, zapálená svíčka, teplý čaj, čas na přečtení oblíbené knihy. Nebo nejlépe vše dohromady. Já vám svým e-shopem GAIA HOME chci kousek toho tepla přinést do vašich domovů.

Mojí vášní nejsou jen dekorace a doplňky, které vám pomohou vyladit domov téměř k dokonalosti. Ale miluji přírodu, zdravý životní styl, udržitelnost a sortiment eshopu postupně rozšiřuji i na praktičtější doplňky do domácnosti jako jsou opakovatelně použitelná brčka, svačinové kapsy nebo chlebokapsy a další. Těším se na každého nového dodavatele a věřím, že si vyberete to pravé pro vás. V České republice máme spoustu nadaných tvůrců, se kterými je radost spolupracovat. Společně vytváříme eshop, kde si můžete udělat radost, najít dárek třeba pro maminku nebo po malých krůčcích proměnit svůj domov na útulné prostředí inspirované přírodou.

Těším se na každou objednávku od vás, protože mi tím dáváte najevo, že se vám produkty líbí. Všechny balíčky osobně připravuji a balím, postarám se o rychlé a bezpečné odeslání. Když máte nějaký dotaz k produktům, poptávku nebo reklamaci, odpovím co nejrychleji. V každém balíčku najdete drobnost jako poděkování. Vaše spokojenost je pro mě velmi důležitá.

I kdybyste se v mém e-shopu jen inspirovali, a podaří se vám doma vytvořit útulný koutek, kde si můžete po náročném dni odpočinout, budu velmi ráda.

Bc. Hana Jelínková

Zakladatelka eshopu GAIA HOME

Tým GAIA HOME