• Rubriky příspěvkuTip

8 skvělých tipů na VALENTÝNA

VALENTÝN, svátek zamilovaných, někdo ho miluje a těší se na něj, někdo ho neuznává a raději slaví mezinárodní den žen nebo den matek a den otců. Je to na každém, tak jak to cítí, je to rozhodně vždy správně. 

Já osobně mám VALENTÝN ráda, ale nepřeháním to. Myslím si, že je moc hezké dát, si se svými blízkými něco milého nebo zajít s manželem na romantickou večeři. Což ovšem je moc hezké i kdykoliv během roku. Takže mějme se rádi ideálně celý rok.

TIPY GAIA HOME na romantické valentýnské dárky:

DŘEVĚNÉ SRDCE 3D

Vyjádřete svoji lásku jedinečným, ručně vyřezávaným, dřevěným srdcem. Každý detail vystihuje něžnost a vášeň, což ho činí dokonalým dárkem na Valentýna. 

 

HODINY Z PAPÍRU

Pořiďte si se svou drahou polovičkou luxusní a velmi designové hodiny z papíru, které pro vás již dárkově zabalíme. Hodiny mohou být symbolem času, který se svými blízkými rádi trávíte. Hodiny jsou nejen krásným doplňkem do domácnosti a vyjádřením vděčnosti za všechen společně strávený čas, ale také velmi praktickým dárkem.

LÁTKOVÁ SRDÍČKA

Tyto folklorní látková srdíčka máme v nabídce v různých barevných provedeních a jsou v podstatě celoroční záležitostí. Velmi se hodí do valentýnské, jarní i Vánoční výzdoby. Můžete je upevnit na věnec na dveře, přidat do velikonoční dekorace k vajíčkům, zajíčkům,….nebo třeba zavěsit na květinu či vánoční stromeček.

SADA ZERO WASTE SVÍČEK

Krásná dárková sada zero waste (bezobalových) svíček doplňena o praktický opakovaně použitelný a zároveň designový betonový svícen. Vykouzlete si kdykoliv během roku romantiku při svíčkách. V nabídce naleznete také repelentní bezobalové čajové svíčky, které také můžeme dodat v dárkové sadě se svícnem.

LUXUSNÍ BETONOVÉ MAGNETY

Málokteré magnety na ledničce udělají tolik parády jako tyto betonové srdce. Nejen že mají velmi silné magnety, ale můžete si vybrat barvy podle svého vkusu a interiéru. Nikdy se vám neokoukají a udrží na ledničce veškeré vaše fotografie nebo třeba obrázky dětí. Symbol srdce navíc udělá radost každé ženě.

PLOVOUCÍ SVÍČKY

Umíte si představit romantický večer bez svíček? A umíte vytvořit originální atmosféru? Náš tip je jednoduchý a zvládne ho každý. Použijte skleněnou nebo keramickou mísu s vodou a připravte si plovoucí svíčky ve tvaru srdcí nebo květin, které také máme v nabídce. Do vody můžete přidat i drobné květiny nebo lístky růží. Atmosféru, kterou partnerka ocení, máte za minutku na světě. PS: Naše slunečnice vám vydrží hořet nejdéle.

SVÍČKA S MINERÁLNÍMI KAMENY

Pro milovníky svíček, nádherných vůní a minerálních kamenů máme skvělý tip. Tato svíčka vám bude dělat radost opravdu dlouho a navíc vám po vyhoření zůstane krásná krabička třeba na drobné šperky. 

GIGANTICKÁ DEKA

To nejlepší na závěr. Spousta z nás miluje design a k tomu ještě teplo a přírodní materiály. Tato deka z ovčí vlny splňuje všechny požadavky pro nás, kteří chceme mít doma útulno a příjemnou atmosféru. Barevná škála je opravdu široká, takže si deku můžete přizpůsobit přesně podle vašeho interiéru. V nabídce najdete dva rozměry této gigantické deky a také polštáře z ovčí vlny.

Přejeme krásný nejen valentýnský den plný lásky a porozumění.